Середа, 08.07.2020, 10:24
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

2019-2020н.р.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси  з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від  22 вересня 2011 року № 1099, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році», наказу відділу освіти, молоді та спорту Горохівської  районної державної адміністрації від 09.10.2019 року №209 «Про проведення І-ІІ етапів та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році»   та з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у листопаді-грудні 2019 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, в якому взяли  участь 13 учнів навчального закладу.

Вчителями-предметниками та адміністрацією закладу освіти забезпечено участь школярів  у 7 предметних олімпіадах  з 16 проведених на ІІ етапі. Не була сформована команда   здобувачів освіти навчального закладу  з таких  предметів:  екології, основ інформатики,  біології, астрономії, правознавства, хімії, геграфії. З даних предметів учні не виявили високого рівня знань, на що необхідно звернути увагу учителям-предметникам.
       На ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад здобувачі освіти навчального закладу отримали  2 призові місця, що на 3 призових місць менше, ніж у 2018/2019 н.р. З них І місце -1, ІІ місце- 1.  
Призером районних предметних олімпіад став учень 7 класу Редчук Владислав:
- Математика:  –І місце.

- Фізика: – ІІ місце.

Призером обласної предметної олімпіади став учень 7 класу Редчук Владислав:
- Математика:  – ІІ місце.

Аналіз участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад свідчить, що вчителі фізики,  математики проводять активну роботу із здібними та обдарованими дітьми, більше уваги приділяють індивідуальній та позакласній роботі. Решті  учителів- предметників необхідно значно більше уваги приділяти розвитку нестандартного та логічного мислення, уяви здобувачів освіти, їх творчих здібностей.
 

2018-2019 н.р.

 

       Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 №849  «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році», наказу відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації  від 09.10.2018р. №259,  «Про проведення І-ІІ етапів та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.»,  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді,

та  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді у листопаді-грудні 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, в якому взяли  участь 13 здобувачів освіти навчального закладу, що на 7 здобувачів освіти менше, ніж у минулому році.

Вчителями-предметниками та адміністрацією закладу освіти забезпечено участь школярів  у 8 предметних олімпіадах  з 16 проведених на ІІ етапі. Не була сформована команда   здобувачів освіти навчального закладу  з таких  предметів:  екології, основ інформатики,  біології,  англ. мови, правознавства, хімії. З даних предметів учні не виявили високого рівня знань, на що необхідно звернути увагу учителям-предметникам.
       На ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад здобувачі освіти навчального закладу отримали  5 призових місць, що на 4 призових місць менше, ніж у 2017/2018н.р. З них І місць -1, ІІ місць- 0, ІІІ – 4.
Призерами районних предметних олімпіад стали такі здобувачі освіти навчального закладу:
- Математика: Редчук Владислав (6 клас) –ІІІ місце.

-Історія: Стасюк Ігор (10 клас) – ІІІ місце,

-Українська мова :  Бєла Юлія (7 клас) – І місце.

-Трудове навчання: Дах Надія (11 клас) – ІІІ місце.

- Фізика: Фокіна Оксана (7 клас) – ІІІ місце.

Аналіз участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад свідчить, що вчителі фізики,  математики, трудового навчання, хімії, української мови і літератури, історії (частково) пожвавили роботу із здібними та обдарованими школярами, більше уваги приділяють індивідуальній та позакласній роботі. Решті  учителів- предметників необхідно значно більше уваги приділяти розвитку нестандартного та логічного мислення, уяви здобувачів освіти, їх творчих здібностей.