Вівторок, 22.10.2019, 14:44
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Ви завітали на сторінку Квашка Надії Володимирівни, бібліотекаря ЗОШ І - ІІІ ст. смт. Сенкевичівка

 

14.03.2018 р. у ЗОШ І-ІІІ ст смт. Сенкевичівка відбувся районний проблемний семінар шкільних бібліотекарів "Формування читацьких компетентностей школярів".

Привітала присутніх директор школи Долонська Галина Степанівна  та ознайомила із життям школи у кінокадрах "А у нас в Сенкевичівці...".

Бібліотекар школи Надія Володимирівна Квашка презентувала свій досвід роботи "Роль шкільної бібліотеки у формуванні та розвитку читацької компетентності школярів".

Практичний псмхолог школи Янчук Аліна Володимирівна  розповіла про типи поведінки бібіліотекарів та читачів, бібліотекарів "корисних" та "шкідливих".

Квашка Н.В. та учитель української мови та літератури, керівник драматичного гуртка  Крам В.Р., провели конкурс "Найактивніший читач" (переможець - учениця 6 класу Цісар Ольга), інсценізацію гуморески О.Вишні "Любіть книгу"  

На семінарі були присутні завідуюча бібліотеки для дорослих Голюк Інна Вікторівна та автор прозово-поетичних збірок, учитель-пенсіонер Мазурок Тамара Хомівна, яка провела з учнями, поетами-початківцями, майстер-клас "Поетичні етюди".

Підняли настрій присутнім фольклорний гурт "Маків цвіт" ( керівник Волошина-Карвацька О.М.), які представили фольклорну композицію "Весну красну зустрічаймо".

Учасники семінару обговорили та підвели підсумки проведених заходів і відвідали музей "Історпії селища, школи", де школярі разом із керівником гуртка "Юні музеєзнавці" Панасюк С.В., ознайомили ї із минулим і сьогоденням школи та селища у музейних реліквіях.