Середа, 08.07.2020, 11:29
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Селище Сенкевичівка молоде за віком. Воно виникло після прокладання залізничної колії в 1924-1925 рр. Однак одна з вулиць селища має більш давню історію. Колись це було село Будки (кінець ХVIII - початок ХІХ ст.) Тут діяла початкова школа, в якій працювала Перхінова Ольга, полька. Навчання проводилося польською мовою.

   У 30-х роках у селищі було збудовано двохповерхове приміщення щколи, яке було спалено під час війни.
   1 вересня 1944 року в пристосованих приміщеннях запрацювала семирічна школа. Після переселенння в 1946 році чехів і поляків школа розмістилася в селі Гаєнка (2 км. від селища), в приміщенні, що звільнилось. Тут вона функціонувала до 1958 року як середня. У 1957 - 1958 роках в селищі збудовано типове приміщення школи, але навчалися в ньому лише один рік. В 1959 році тут розмістилася школа-інтернат.
   Першим директором школи був Костецький Олександр Олександрович.
   Перші вчителі: Чутченко-Кліментович Н.Ф., Козир Антоніна, Доценко Галина(молодші класи),Подпаура Л.Я., Підейхіна В.Я., Чернова О.Н., Тоцька-Ткач Л.Г., Педуренко І.Т., Куртяк П.І., Рогачевська О.Г.,Рогачевський Н.С.-директор школи, Шостак Г.Є.,Шостак П.Г.,Гайдай В.П.
   Довгий час Сенкеивичівська зош бул єдиною середньою школою в Сенкевичівському районі. Тут навчалися діти з навколишніх сіл в радіусі до 10-15 км.
   1959 рік. Сенкевичівський район ліквідовано. У приміщеннях, що звільнились, розмістилася школа. Так вона функціонувала до 1979 року.
   У 1979 році стало до ладу типове приміщення школи на 464 учнівських місць та пришкільний інтернат на 50 чол.
   З 1972 року по 2000 рік директором працював випускник школи 1954 року Панасюк В.П., зауч - Лопачак Р.Й. У школі навчалося 450 учнів. На той час учителями працювали: Доскоч Е.М., Доскоч М.М., Левшонюк І.П., Панасюк М.М.,Волошина М.М., Романчук М.Г., Сироватка М.О., Мазурок Т. Х., Ятчук В.М., Петрук Є.М.
   За час функціонування школи з її стін випущено більше трьох тисяч випускників. Педколектив гордиться своїми вихованцями. Серед них є генерали - Шутяк П., полковники - Перстьонок В., Білик О., Яріш С., священики - Стасюк С., доктори і кандидати наук, професори - Білітюк А., Стасюк С., Голоюх В. Більшість членів сучасного педколектив - випускники школи. 
   У школі на даний час працює 23 педагоги.
   За якісним складом: учитель-методист - 1
                                  старший вчитель - 8
                                  вища категорія - 12
                                  перша категорія - 4
                                  друга категорія - 2
                                  спеціаліст - 5
Директор школи - Долонська Г.С.
заступник з навчально-виховної роботи - Оляніцька М.Є.
заступник з виховної роботи - Волошина-Карвацька О.М.
В школі навчається - 111 учнів.
 Широку інформацію про школу можна довідатися, відвідавши Музей історії школи. завідуюча музеєм Панасюк С.В.