Середа, 08.07.2020, 10:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Відбулося засідання районного методичного обєднання практичних психологів, соціальних педагогів та логопедів. 27 учасників заходу з красномовною назвою "Формування психологічної компетентності учасників навчально-виховного процесу ” назвали його потрібним і пізнавальним, таким, що дає можливість обмінятися досвідом, утвердитися в правильності обраних напрямків у почесній і відповідальній праці-побачити проблему дитини і професійно знайти її розв’язання .

Презентуючи навчальний заклад, гостей привітно зустріла його авторитетний директор Долонська Г.С. Засідання метод-об’єднання провела практичний психолог Янчук А.В. І хоч досвід Аліни Володимирівни як практичного психолога порівняно невеликий(5 років), та її тренінгові заняття для шестикласників "Людяність перш за все ”, заняття-практикум для вчителів "Педагогічний конфлікт: практика психологічної допомоги ” і круглий стіл з батьками учнів 5 класу "Як вивести дитину з агресивного стану ” методист відділу освіти та науки райдержадміністрації Олена Підлужна оцінила найвищим балом.

У роботі семінару взяв участь і виступив заступник голови райдержадміністрації В. Бочковський. Він, професійний психолог із 20-річним стажем, щиро подякував колегам за одержиму працю, акцентував її значимість та невід’ємність від навчально-виховного процесу, висловив своє схвальне враження щодо організаційного рівня засідання.